У Рівному відбувся міжрегіональний семінар про адаптацію до змін клімату
2012-10-15 08:30:04

10-11 жовтня у Національному університеті водного господарства та природокористування Державне агентство екологічних інвестицій України і Міністерство охорони навколишнього природного середовища України за фінансової та технічної підтримки Фонду ім. Ф. Еберта провели міжрегіональний семінар "Сприяння розробленню ефективного Національного та регіональних планів дій з адаптації до змін клімату".

У заході взяли участь представники обласних державних адміністрацій, управлінь охорони навколишнього природного середовища, водного господарства, лісового господарства; гідрометеорологічних організацій Рівненської, Волинської, Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей, а також науковці, представники міжнародних та громадських організацій.

Мета семінару – інформування громадськості про глобальні, національні та місцеві наслідки змін клімату, розроблення пропозицій до Національного плану з урахуванням регіональних особливостей та розроблення регіональних планів дій з адаптації до зміни клімату.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації, на семінарі працювали три секції: „Національні дії щодо адаптації до змін клімату”; „Міжнародний досвід з адаптації до зміни клімату”; „Наслідки зміни клімату в областях та пропозиції щодо плану дій з адаптації”.

Із доповідями щодо зміни клімату та адаптації до ситуації виступили Ірина Трохимова, Роман Харитонов, Ганна Плотникова, Віра Балабух, Павло Шубер, Валерій Хохлов, а також представники НУВГП Микола Клименко та Віктор Мошинський.

На завершення після обговорення доповідей та повідомлень представників областей про вияви глобального потепління та наслідки змін клімату для секторів економіки учасники семінару прийняли рекомендації щодо пропозицій до регіональних та національного плану дій з адаптації до зміни клімату.

blog comments powered by Disqus