Зниклих дітей вдалося розшукати
14.11, 10:24

Повідомлення про те, що двоє вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Олександрія самовільно залишили заклад до поліції надійшло 18 жовтня близько 22.30. Правоохоронці розшукали неповнолітніх утікачів та повернули до закладу.

Розшукують дітей, які втекли з реабілітаційного центру (+ФОТО)

За фактом зникнення дітей працівники поліції розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України та оголосили їх у розшук.

Завдяки проведеним розшуковим заходам працівники ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області розшукали дітей у Києві на залізничному вокзалі. Поліцейські з’ясували, що неповнолітні подорожували та за період своєї відсутності, крім столиці, встигли побувати у Луцьку і Львові. Відомо, що 13-ти та 16-ти річні хлопці неодноразово залишали вказаний реабілітаційний центр. Підлітки пояснили, що втікають, бо прагнуть відпочинку, більше розваг, свободи у вчинках та просто дорослого життя.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Кількість переглядів: 594