Власники елітних автівок поповнили бюджети більше, ніж на мільйон
14.09, 13:17

 Зокрема, 1,4 млн.грн. транспортного податку спрямували власники легкових авто до місцевих бюджетів області за вісім місяців 2017 року, які згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню.

Лідерами серед платників податку є фізичні особи, які перерахували до місцевої казни регіону 56 відсотків, або 814 тис.грн. від загальних надходжень. Внесок власників вартісних авто – юридичних осіб склав 630 тис.грн. транспортного податку. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження транспортного податку зросло на 270 тис.грн, або 24 відсотка.

Нагадаємо, що у 2017 році транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень, сплачують власники легкових автомобілів віком не старше 5 років, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат (встановлених на 1 січня 2017 року), незалежно від об'єму двигуна.

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку і подають декларації. Сплачується платіж авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним, які відображаються в річній податковій декларації. Щодо фізичних осіб, то обчислення суми податку з об`єкта або об`єктів оподаткування, які їм належать і зареєстровані в Україні, здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на підставі відомостей, необхідних для розрахунку податку, отриманих від органів внутрішніх справ.

ГУ ДФС у Рівненській області.

Кількість переглядів: 365