Валентин Кирилюк - об’єднання з Тимошенко важливе політичне рішення задля побудови успішної країни.
25.03, 13:32

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

 

Як зазначає голова Ради Рівненської обласної організації політичної партії «Основа» Валентин Кирилюк, це важливе політичне рішення Сергій Тарута прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту країни і задля побудови успішної країни. 

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали відповідний Меморандум про взаємодію.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко відзначили, що вони усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об`єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.

Кандидати взяли на себе зобов`язання:

• припинити кровопролиття в Донбасі і об`єднати країну від Сходу до Заходу;

• підготувати і прийняти нову Народну конституцію України;

• імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії і Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030».

• реалізувати Новий курс України.

 Партія «Основа», як суб`єкт висування Сергія Тарути кандидатом в президенти, підтримала таке рішення свого лідера.

 Глава партії «Основа» Андрій Ніколаєнко: «Наша партія виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки при консолідації всіх здорових політичних сил і створення потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану і злодійкувато влада ».

Ніколаєнко: «Справа честі для партії« Основа »- докласти максимальних зусиль до об`єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму. Щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні і патріотичні професіонали з високою репутацією і чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України ».

 Як вважає лідер партії «Основа» Сергій Тарута, вибори 31 березня - це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс побудувати успішну країну.

Сьогодні всім проукраїнським політикам треба об`єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

 Після розслідувань про корупцію в «Укроборонпрому» стало остаточно ясно, що ця влада заробляє на війні, займається мародерством. На ці криваві гроші вони купують голоси, використовують адмінресурс, СБУ, силовиків, щоб за всяку ціну залишитися при владі. Вони хочуть ще 5 років війни, щоб заробляти ще 5 років, а ми хочемо миру, народ хоче миру, Донбас хоче світу!

 Найстрашніше - Порошенко готовий розв`язати активні бої на фронті аби отримати рейтинги. Порошенко не зупиниться ні перед чим.

 Якщо народ пустить Порошенко до другого туру - це буде означати війну, на виборчих дільницях, де він буде використовувати адмінресурс, на площах, де почнеться новий Майдан, і на Донбасі, де Порошенко - президент війни - буде заробляти собі рейтинг на крові наших солдатів і мирних жителів.

 Сергій Тарута впевнений: сьогодні в політиці та управлінні державою потрібен здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах в 2019 році повинні перемогти порядні і патріотичні професіонали, з високою репутацією, з чіткою стратегією повернення світу і розвитку економіки України.

 Сергій Тарута окремо звертається до виборців Південного Сходу країни. До тих, хто збирається голосувати за так званих «кандидатів південного сходу». «Я поважаю ваш вибір, але я знаю, що ви хочете зупинити Порошенко так само, як цього хочу я. Тому я закликаю вас не розпорошувати голоси, а проголосувати в першому турі за Юлію Тимошенко », - заявляє Сергій Тарута. 

 

Кількість переглядів: 2181