В яку "позу" стануть радикали і Батьківщина на сесії облради?
24.12, 17:56

Вже завтра на сесії обласної ради планують затвердити проект бюджету Рівненщини на 2016 рік. Очевидно, несподіванок очікувати не варто, оскільки ще вчора всі питання було полюбовно вирішено на засіданні бюджетної комісії.

Здирницький, корупційний, бюджет проїдання та бюджет руйнації - як його тільки не охрещують… Вже традиційно проект бюджету на наступний рік став предметом непримиренних суперечок у Верховній Раді. Втім, як не дивно, схоже, не став каменем спотикання для рівненських обласних депутатів. Очевидно, вже відчуваючи запах новорічної ялинки, нашвидкуруч, на основі старого бюджету, написавши під кальку цифри, обранці заодно забули й про свій політичний окрас.
Чи не забули… А просто пристосувались? Справді, цікаво, як голосуватимуть завтра представники різних партій на сесії обласної ради. Адже парламентські фракції «Батьківщина» та «Радикальна партія Олега Ляшка» категорично заявили про те, що не підтримають проекту бюджету-2016. Що ж тоді місцеві… Посміють відступити від партійної позиції, ослухатися київських босів? Чи, можливо, думка така – не каламутити на місцях воду. Бо опозицією вигідно бути не завжди. Там, де мова йде про гроші, дерибан ще ніхто не відміняв.
Що ж, чекати залишилось зовсім мало. За лічені години ми дізнаємось, якими критеріями керуються наші рівненські депутати: принциповість чи вигода, партійна дисципліна чи пристосуванство.

І, насамкінець, деякі цифри із проекту обласного кошторису-2016:
- 434 мільйони 448 тисяч 600 гривень - на проведення заходів та утримання закладів освіти;
- 507 мільйонів 584 тисячі 100 гривень - на функціонування обласних установ і проведення заходів з охорони здоров`я, 53,6% з них - на оплату праці працівникам медичних закладів;;

- 77 мільйонів 604 тисячі гривень - на соціальний захист та соціальне забезпечення;

- 20 мільйонів 740 тисяч 800 гривень - галузь «Фізична культура і спорт».

Іван Калюжний


 

Кількість переглядів: 1745