У Рівному заборонено експлуатацію 11 ліфтів
21.11, 12:17

Під час обстежень пасажирських ліфтів в житлових будинках на вул. Шухевича, Коновальця виявлено низку грубих порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

Під час обстежень пасажирських ліфтів в житлових будинках на вул. Шухевича, Коновальця виявлено низку грубих порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

Відповідно до графіку планових обстежень ліфтів, які входять в систему житлово-комунального господарства, державними інспекторами з охорони праці Управління Держгірпромнагляду проводяться перевірки щодо безпечної експлуатації пасажирських ліфтів. Проведено планову оперативну перевірку стану промислової безпеки та охорони праці при експлуатації та обслуговуванні пасажирських ліфтів в житлових будинках м. Рівне, які відносяться до об’єктів з високим ступенем ризику. Всього заплановано перевірити 143 ліфта, в дану категорію не ввійшли ліфти ОСББ, житлових кооперативів, гуртожитків тощо). Державним інспектором відділу промислової безпеки проведено перевірки близько 20 ліфтів, які відпрацювали свій нормативний термін та проаналізовано документи, видані експертними організаціями. У жовтні працівниками ДП «Рівненський експертно-технічний центр» обстежено 24 ліфти, з 07 по 11 листопада 2011 року — ще 19. Із 24 ліфтів — 9 перебувають у несправному стану, що може спричинити аварії та нещасні випадки.
Під час обстежень пасажирських ліфтів в житлових будинках на вул. Шухевича, Коновальця виявлено низку грубих порушень нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема:

— не проведено капітальний ремонт та повний технічний огляд після експертного обстеження у зв’язку із закінченням граничного терміну експлуатації;

— незадовільний технічний стан ліфтів, а саме: зношені канати, редуктори, прилади безпеки тощо.

За результатами проведених обстежень видано припис, а також, у зв’язку виявленням порушень чинного законодавства з охорони праці, які створюють загрозу життю працівників та мешканців, видано розпорядження про заборону експлуатації 11 ліфтів у житлових будинках на вулицях Шухевича та Коновальця до усунення порушень та отримання рішення на поновлення експлуатації.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю управління Держгірпромнагляду.

Джерело: rivnepost.rv.ua

Кількість переглядів: 3231