Тарута йде в президенти
07.02, 12:49

Партія "Основа" висунула кандидатом на майбутніх виборах президента України Сергія Таруту – одного зі своїх засновників, позафракційного нардепа, екс-голову Донецької облдержадміністрації.

Тарута Сергій Олексійович – промисловець, підприємець, успішний управлінець, лідер партії «Основа». Пройшов трудовий шлях від майстра мартеновського цеху до керівника промислової корпорації Індустріальний союз Донбасу.
Має дві вищі освіти – інженерну та управлінську. Ждановський металургійний інститут (м. Маріуполь) та Донецька державна академія управління.
Модернізував Алчевський та Дніпровський металургійні комбінати. Впровадив на підприємствах сучасні виробничі та екологічні технології.
Сергій Тарута ідеолог створення Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030», в якій у деталях прописана стратегія виходу України з кризи і формування шляху підвищення благополуччя громадян до європейського рівня.
Тарута розробив і запропонував план мирного урегулювання на Донбасі «Три Основи», який сьогодні став предметом перемовин на найвищому міжнародному рівні.
На посаді голови Донецької ОДА зупинив наступ військ терористів на Маріуполь.
З жовтня 2014 року – депутат Верховної Ради України.
Нагороджений орденами «За заслуги ІІІ ступеня (2006 р.) і ІІ ступеня (2009 р.)
Одружений, виховує двох доньок. Веде спортивний спосіб життя, альпініст, велосипедист. @

 

Кількість переглядів: 3179