Студенти "Острозької академії" видали електронну газету
16.11, 13:01

Студенти-журналісти Національного університету "Острозька академія" стали учасники проекту «Пізнай Польщу». У рамках україно-польської навчальної програми вони презентували онлайн-проект у сфері Інтернет-журналістики і тепер змагаються за поїздку до Варшави.

Студенти-журналісти Національного університету "Острозька академія" стали учасники проекту «Пізнай Польщу». У рамках україно-польської навчальної програми вони презентували онлайн-проект у сфері Інтернет-журналістики і тепер змагаються за поїзду до Варшави.

Навчальний проект для молоді, що цікавиться журналістикою, «Пізнай Польщу» на Рівненщині реалізовується кафедрою журналістики та літературознавства Національного університету «Острозька академія» за сприяння Міністерства закордонних справ Польщі у рамках серійної програми «Promocja wiedzy o Polsce». Партнерами проекту є фонд «Нові медіа» (м. Варшава, Польща) та МГО «Інтерньюз-Україна» (м.Київ, Україна).

Мета цього заходу — обмін досвідом у сфері Інтернет-журналістики та поширення знань про україно-польське партнерство серед української молоді.

У рамках проекту 14 листопада стартував онлайн-конкурс на кращу «мультиму» (електронну газету) про україно-польські зв’язки. Редакція видання, яка набере найбільшу кількість голосів інтернет-користувачів, виграє конкурс та отримає головний приз — подорож до Варшави на чотири грудневі дні (9-12.12.2011).

Підтримати команду Острозької академії можна, проголосувавши на сайті http://nowemedia.info/vote/ за мультиму «Без секретів».

- Проект „Пізнай Польщу“ дає можливість порівняти досвід роботи електронних медіа в Україні та Польщі, сприяє інтеграції освітнього процесу у європейський простір. А головне студенти тепер матимуть платформу для презентації власних журналістських напрацювань, — розповідає координатор проекту, викладач кафедри журналістики та літературознавства Вікторія Назарук.

Кількість переглядів: 3051