Скандальний російський політик знову має намір "віджати" завод в Костополі
18.09, 18:03

Російський політик Володимир Жириновський знову заявив про своє право на завод в Костополі. Цього разу у прямому ефірі телеканалу "Росія 1" він наказав раднику міністра МВС України Іллі Ківі знайти його фабрику у Костополі.

-Фабрика где моя в Костополе? Фабрику найди мою в Костополе. Вы же в Ровенской области? Костополь далеко? Съезди туда посмотри на мою фабрику, — кричав у студії Жириновський до Ківи.

Нагадаємо, колись в Костопілі жив дід Жириновського, і за словами останнього, його родич мав у райцентрі деревообробну фабрику, на місця якої сьогодні працює підприємство "Свіспан Лімітед". Саме на нього і претендує скандальний російський політик.

Російський політик заявляв: «Це була найбільша деревообробна фабрика. Вона постачала ліс до всієї Європи. Під час Першої світової війни німці її знищили. Тепер, мабуть, фабрика відновлена в Костополі, а мене будуть претензії до уряду України, щоб я міг отримати майно свого дідуся, який чесно працював, був керівником єврейської громади Костополя».

Водночас, старожили з Костополя запевняють, що дід політика мав маленьку пилораму. І те, що вона діяла на території "Свіспан Лімітеда", лише домисел Жириновського.

 

 

Кількість переглядів: 744