"Рівнеоблводоканалу" наказано економити
21.09, 09:08

Підготовлено Наказ по підприємству, на основі якого розроблено заходи по зменшенню обсягів споживання електроенергії окремо по кожній одиниці енергоспоживаючого обладнання та по підприємству в цілому. Всі ці організаційні та технічні заходи, за словами головного енергетика, дозволять економити до 20 тис. кВт/год. щомісяця, йдеться на офіційному сайті "Рівнеоблводоканалу".

 Розуміючи гостру необхідність економного використання електроенергії та дотримуючись доведених ПАТ «Рівнеобленерго» знижених граничних величин її споживання та потужностей в «години максимуму» Рівнеоблводоканал провів ряд заходів, що дозволить працювати в рамках доведених лімітів, не погіршуючи при цьому якості послуг.
Головний енергетик водоканалу Віктор Годебський коментує, що на підприємстві триває інформаційно-роз’яснювальна робота серед чергового та технологічного персоналу, зокрема проведено позапланові інструктажі та наради. Так, відбулися нарада за результатами тижневого моніторингу погодинних обсягів споживання електроенергії на водопровідних та каналізаційних насосних станціях та нарада з питань зниження енергозатрат на обігрів виробничих приміщень в осінньо-зимовий період. У зв’язку з цим планується запровадити особливий графік роботи на ВНС та КНС. Черговому персоналу доведено схему роботи насосних агрегатів (НА) відповідно до їх встановленої потужності. В «години максимуму» будуть працювати ті НА, які не перевищать меж встановлених потужностей. Крім цього, контроль за споживанням електроенергії забезпечується роботою частотних пристроїв (ПЧТ), які в автоматичному режимі контролюють роботу енергообладнання.
Головним метрологом підприємства Русланом Михальченком впроваджено застосування реле часу на точках освітлення та приладах обігріву, що дозволить зупиняти їх роботу в години «максимумів» - з 8-00 до 11-00 та з 18-30 до 21-30 , а також за відсутності персоналу.

Джерело: "Рівнеоблводоканал"

Кількість переглядів: 1100