Рівненський офіцер українізує дітей з Донбасу
30.12, 22:10

Рівненський полковник Олександр Зайчук, який зараз зі своїм підрозділом виконує завдання в АТО, спільно з волонтерами та громадськими діячами реалізовують проект #лагіднаукраїнізація, через який хочуть українізувати дітей з Донбасу.

Зокрема, поширюючи через соціальні мережі, ЗМІ та знайомих інформацію, небайдужі українці збирають дитячі книжки українською мовою, які згодом мандрують на буремний схід. Олександр Зайчук із підлеглими потім доправляє зібране друковане "багатство" у школи, з якими вдалося налагодити співпрацю.

- Ми захищаємо майбутнє України, не лише зі зброєю в руках проти сьогоднішнього ворога. Ми захищаємо майбтнє - наших дітей. Українська книга може зробити більше ніж ціла армія. Тому, завдяки нашій спільній роботі діти Донбаса отримують книги нашою солов`їною мовою. Лагідна українізація сприймається дітьми на "Ура!". Маленькі жителі прифронтового містечка дякують усім нам за увагу, підтримку і шанс на майбутнє. Особистий привіт вони передають Ірині Барановій (Львів), Тетяні Колесніковій (Київ), Рибак Олені (Київ), Данилову Денису (Київ), Швагуляк Наталії (Львів), Леус Тетяні (Вараш), Білик Катерині (Київ), Вірі Дерпак, - додав український полковник з приводу крайньої роздачі друкованих видань.

На даному етапі, за словами Зайчука, проект не закінчується, а лише набирає обертів. Учасники проекту мають багато планів і для їх реалізації, зазначають громадські діячі, не потрібні великі гроші, а лише "небайдужі серця".

- Продовжуємо #лагіднаукраїнізація з думкою про наше велике майбутнє, - наголошує Олександр Зайчук. - До нас уже приєдналися Університет водного господарства і природокористування (з Рівного - авт.), виконком Нетішинської міськради, Інтернет-магазин "КНИГАРЕНЬКА" та багато інших приватних благодійників. Надамо пропозицію долучитися Рівненській ОДА. Разом ми будемо непереможною силою. А українські діти любитимуть Україну!

Михайло Чубай

Кількість переглядів: 946