Муляренко обманув очікування мешканців Рівненщини
20.04, 10:08

На ділянці так званої Костопільської обїзної на трасі Рівне-Сарни відремонтовано лише маленьку її частину. Решта дороги як була небезпечною для людей і транспорту, такою ж і лишилася. Хоча ще 13 квітня на сторінці голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка у «Фейсбук» з’явилося повідомлення про повне завершення її ремонту.

Про це написав рівненський політик Дмитро Якимець.

 

 

- …При загальній протяжності цієї об`їзної більше шести кілометрів відремонтували лише трошки більше 100 метрів. Тобто, біля 2%. Про стан решти 98% цієї дороги можна зробити висновок із наведених фото - вона майже вся АВАРІЙНА.
Таким чином, інформація на сторінці голови облдержадміністрації про ЗАВЕРШЕННЯ ремонту об`їзної абсолютно не відповідає дійсності,
- пише політик.

Мова йде про наступне повідомлення Муляренка:

 

Варто зауважити, що коментарі мешканців Рівненщини, розміщені під дописом голови РОДА, підтверджують обман. Люди пишуть, що «відремонтували в`їзди на об`їзну», «відремонтована вона в одному місці - на виїзді з об`їзної в напрямку Сарн. Максимум - метрів 300. Все інше - суцільні ями», «там положили метрів десять, а вся об`їзна розбита!» і «жесть повна. В сторону Сарн ще можна їхати, а назад.... тільки через Костопіль. … для чого вводити людей в оману?»

Сергій Мініч, радник голови Рівненської ОДА, спробував «прикрити» шефа й повідомив журналістці сайту "Радіо Трек", що сталася інформаційна помилка, у якій винна прес-служба Муляренка. Мовляв, насправді у повідомленні йшлося лише про частину дороги.

Кількість переглядів: 914