Лікування геморою без операції – реально!
08.12, 13:29

Практично половина дорослого населення страждає від геморою. Ця проблема змушує людину відчувати себе вкрай незатишно як фізіологічно, так і психологічно. Їз-за «делікатності» хвороби і помилкової сором`язливості далеко не всі звертаються до лікаря. В результаті доводиться займатися лікуванням вже запущених випадків.І це лікування є більш болючим та має довгий відновний період, не кажучи вже профінансові витрати.

Перші ознаки проктологічних проблем - больові відчуття в задньому проході. Не рідко за легким болем і дискомфортом ховаються досить небезпечні хвороби з серйозними наслідками для здоров`я пацієнта при їх самолікуванні (пухлина прямої кишки, виразковий коліт та ін).
До лікаря-проктолога необхідно звернутися, якщо турбують:
• почуття дискомфорту в анальному каналі;
• анальний свербіж;
• виділення (кров, слиз) із заднього проходу;
• труднощі при випорожненні кишківника;
• больові відчуття при дефекації;
• поява утворень в області ануса.
Сучасні методи лікування вирішують «делікатні проблеми» в амбулаторних умовах з мінімально можливим фізичним дискомфортом.Такі безопераційні методи з успіхом застосовують і в Медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне».
Наприклад, при лікуванні геморою тут використовують метод латексного лігування та радіохвильову терапію.

Латексне лігування.
Метод полягає в тому, що на основу вузла спеціальним апаратом (вакуумним лігатором) накладається еластичне кільце, що перекриває судину, що живить вузол. Вузол поступово зсихається і протягом півтора-двох тижнів відпадає без незручностей чи дискомфорту.
Процедура безболісна і триває приблизно 5-10 хвилин (на один вузол).
Кількість необхідних процедур залежить від стадії захворювання і величини гемороїдальних вузлів, проте в середньому у людей приблизно 3 вузли, а значить, знадобиться стільки ж процедур. При наявності великих вузлів, процедура може проводитися в два етапи, так що середньостатистичний курс лікування складається і 3-5 візитів до лікаря.

Радіохвильова терапія.
Після дезінфікуючої обробки області втручання лікар хірург направляє спеціальний мікрохвильовий скальпель на обрану ділянку та за допомогою сконцентрованого потоку радіохвиль високої частоти робить безконтактний розріз. Це не викликає тиску чи іншого мануального впливу на тканини і не має механічного руйнування клітин і та некрозу оточуючих шарів. Операція триває в залежності від конкретного випадку, в середньому від 10 до 40хв.
Післяопераційний період не потребує стаціонарного перебування - пацієнт повертається до свого звичного життя.

Сучасне лікувально-діагностичне обладнання, висококваліфіковані фахівці, передові методи лікування – три «кити» Медичного центру, що дозволяють успішно лікувати такі проктологічні проблеми, як:
• геморой;
• анальні тріщини;
• свербіж заднього проходу;
• видалення гострокінцевих кондилом перианальної області і анального каналу;
• косметичні процедури по видаленню анальних бахромок, папілом, фібром перианальної області;
• видалення сторонніх тіл

В медичному центрі “Оксфорд Медікал Рівне” ви можете записатися на прийом до лікаря проктолога у зручний для Вас час, навіть у вихідні дні. Попіклуйтесь про себе - лікуйтесь якісно та результативно!
Медичний центр “Оксфорд Медікал Рівне”
Час роботи:
пн.-пт. з 9:00 до 20:00;
субота з 9:00 до 17:00;
неділя з 9:00 до 14:00
м.Рівне, вул.С.Петлюри,19 (біля Лялькового театру)
тел.+380 (362) 40 40 50
моб. +38(067)840 40 50
http://rivne.oxfordmed.com.ua
(Ліц. АЕ №638036 МОЗУ від 05.01.2015)

Кількість переглядів: 2871