Коваль заявив, що у Рівному горітимуть будинки чиновників
08.12, 14:00

На засіданні виконавчого комітету Рівнеради емоційно виступив лікар міської лікарні екс-очільник Рівненського правого сектору Роман Коваль, - пише газета 7днів

Він висловив вимогу прибрати з майдану Незалежності намет політичної сили «Опозиційний блок». Роман Коваль вважає недопустимим присутність у місті цієї партії, в той час, коли в Україні фактично триває війна. «Будуть горіти ваші будинки!» – заявив він членам виконавчого комітету, які висловили сумнів щодо законності такої заборони. Зрештою зійшлися на тому, щоб просто висловити свою позицію про намети опозиційної політсили.
Поки виконком розглядав планові питання, Роман Коваль написав з цього приводу звернення. Розібрати його почерк не змогли ні міський голова, ні секретар виконкому Петро Середюк. Зрештою зробив це секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Аж тоді виконком підтримав звернення авторства Романа Коваля, в якому, зокрема, йдеться про те, що присутність політичних наметів у центрі міста може «привести до дестабілізації політичної обстановки». 

Кількість переглядів: 1073