Командувач оперативним командуванням "Північ" Ігор Колесник не наказував здобувати бронежилети в бою (ДОПОВНЕНО)
01.07, 12:01

Такий коментар отримали журналісти рівненського інтернет-видання TakeInfo.net з прес-центру ОК "Північ", яке дислокується в Рівному.

Нагадаємо, сьогодні зранку деякі українські ЗМІ розповсюдили інформацію, що генерал-лейтенант Ігор Колесник відвідав військових на передовій. Коли артилеристи 1-ї танкової бригади запитали у посадовця про бронежилети, за інформацією UAINFO, він нібито відповів, що вони повинні, цитуємо, "здобути в бою".

Але прес-центр ОК "Північ" спростував цю інформацію, зазначивши, що забезпеченність 1-ї танкової бригади особистими засобами захисту складає, станом на 30.06.2014 року, 90%.

Також, військові нагадали, що генерал-лейтенант Колесник І.І в списку сепаратистів, найнебезпечніший генерал, який підлягає першочерговому знищенню. І вже зафіксовані випадки зловживання допомогою населення, волонтерів, представників засобів масової інформації деякими особами, в розрахунку на підрив іміджу як особового так і керівного складу ЗСУ та особисто пана Колесника.

В зв`язку з тим, що саме зараз в районі проведення АТО, ведуться інтенсивні бойові дії, коментар у генерал-лейтенанта Колесник І.І по телефону взяти неможливо.

"Одночасно, підрозділи артилерії згаданої 1-ї танкової бригади, в жодному разі не знаходяться на передовій," - прокоментували у прес-центрі.

***

Надійшов коментар від генерал-лейтенанта Ігора Колесника: 

- Дану інформацію, не тільки не підтверджую, а наголошую на тому, що мною особисто наказано, що жоден військовослужбовець, якій підпорядковується ОК "Північ", де є хоч найменша імовірність загрози життю, виконує службові обов`язки тільки в повній екіпіровці, з метою зведення загрози до мінімумам.
 

Кількість переглядів: 7695