Керівництво школи порушило закон
18.05, 17:33

За втручання Здолбунівської місцевої прокуратури  добровільно повернуто навчальному закладу частину приміщення  Здолбунівською місцевою прокуратурою особлива увага приділяється  захисту прав дітей та держави в освітній сфері. У зв’язку із цим, систематично  проводиться моніторинг законності передачі майна навчальних закладів усіх  рівнів в оренду. 

Зокрема, Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури  з’ясовано, що посадовими особами одного із навчальних закладів, в порушення  вимог чинного законодавства укладено договір оренди приміщення для цілей,  які не пов’язані з навчальним процесом. 

За вказаним фактом, Здолбунівською місцевою прокуратурою  Рівненської області пред’явлено до господарського суду Рівненської області  позовну заяву з вимогою визнати недійсним договір оренди та зобов’язати  повернути приміщення вартістю 35 490 грн у комунальну власність. 

Під час розгляду позовної заяви у господарському суді Рівненської  області відповідачами добровільно розірвано оспорюваний договір оренди,  повернуто частину приміщення навчальному закладу, у результаті чого  поновлено права 30 дітей.   

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури  Рівненської області.

Кількість переглядів: 662