Хомко говорив про Рівне і згадав Монголію
08.12, 10:15

Як відомо, «Українська правда» та Міжнародний саміт мерів назвали 20 найпрогресивніших міських голів. Серед 400 міських голів професійне журі обрало топ-20 мерів, до цього списку потрапив і міський голова Рівного Володимир Хомко.

Діяльність мерів була проаналізована за десятьма критеріями: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров’я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста.

Прес-служба міськради подала пряму мову Володимира Хомка:

– Мені було приємно почути про таку оцінку своєї роботи. Тим більше що буквально недавно були оприлюднені підсумки інших рейтингів, у яких Рівне назвали найкращим містом України за станом доріг і другим в Україні містом з раціональності і прозорості використання міського бюджету. Звичайно, я адекватно оцінюю стан доріг у Рівному, бо буваю за кордоном і маю з чим порівняти. Проте на фоні України ми не просто серед передових у цій сфері, а найкращі. Наше місто також має четверту позицію в рейтингу з якості життя. І коли я чую, що хтось бачив вищий рівень у Берліні чи, наприклад, Любліні, то скажу, що і я це бачив. Але на всяк випадок нагадаю, що на одну людину в Польщі припадає ушестеро більша частка ВВП, ніж в Україні. Навіть Монголія має цей показник у півтора разу вищим, а також Нікарагуа, Гвінея. То давайте виходити з того, що маємо. Якщо в одній сім’ї тато заробляє десять тисяч, а в іншій – тисячу, то й життя в них буде відрізнятись у таких же пропорціях. Це цинічна річ, але це факт. Наш бюджет удесятеро менший, ніж бюджет Любліна. То ми й виходимо зі своїх позицій.

Джерело charivne.info

Кількість переглядів: 571