Футболіста, який "нокаутував" арбітра на полі, судили (+ФОТО,+ВІДЕО)
24.02, 08:50

40 неоподаткованих мінімумів, тобто 680 гривень штрафу заплатить футболіст Ігор Носарєв арбітру, якого він "нокаутував" одним ударом просто на футбольному полі під час матчу. Ця новина тоді стрімко розлетілась майже по всьому світу. До слова, не застосовувати жорсткого покарання Рівненський міський суд попросив сам потерпілий - рефері матчу Роман Новосад. Він, мовляв, вибачив свого кривдника і вважає, що невеликого символічного штрафу за пошкоджені зуби буде достатньо.

Момент удару на відео на 9 секунді.

Нагадаємо, футКонтрольно-дисциплінарний комітет Рівненської обласної федерації футболу прийняв рішення дискваліфікувати гравця сарненського "Маяка" Ігора Носарєва на півроку.

Нагадаємо, Ігор Носарєв (НА ФОТО) прославився на увесь футбольний світ після матчу за Суперкубок Рівненської області з футболу, що відбувся 9 листопада минулого року. У вирішальному матчі за почесний трофей зійшлися його "Маяк" та чемпіон області, оржівський "ОДЕК".
За рахунку 1:1 суддя гри Роман Новосад призначив пенальті у ворота "Маяка". Втім, порадившись із лайнсменом, своє рішення відмінив. У цей момент на арбітра накинулися обурені гравці "ОДЕКа". Сарненчани ж навпаки - суддю захищали. В цей час до Романа Новосада із лави запасних підійшов Ігор Носарєв, який участі у матчі не брав, і вдарив того кулаком в обличчя.

Попри отриманий удар, 24-річний арбітр зміг досудити гру, зафіксувавши перемогу "Маяка" — 2:1. Наступного дня Роман Новосад, якому, як з`ясувалось, агресивний гравець пошкодив два зуби, написав заяву до міліції. Невдовзі, щоправда, свою заяву із міліції суддя забрав. Втім, справу футболіста-боксера розглянув контрольно-дисциплінарний комітет РОФФ. За удар арбітра у федерації вирішили покарати "боксера" піврічною дискваліфікацією. 

 

Кількість переглядів: 2246