Драганчук називає Муляренка шефом і ділиться з ним «долею» прямо на сесії облради (ВІДЕО)
14.12, 12:45

До рук редакції takeinfo.net потрапив фрагмент відео з сесії Рівненської обласної ради, що відкриває завісу на речі, про які громадськість могла лише здогадуватися. Тепер же здогадки мають абсолютно очевидне підтвердження. На  відео чути спілкування між головою Рівненської облради Миколою Драганчуком, його заступником Олександром Корнійчуком та головою ОДА Олексієм Муляренком. З їх слів абсолютно зрозуміло, що ці люди керують областю лише заради грошей та впливу. Відчувають себе князьками й, не соромлячись, ділять «долю» прямо перед очима депутатів, журналістів і громадськості. Крім того, після перегляду ролика стає зрозуміло, що облрадою насправді керує Олександр Корнійчук, а не Микола Драганчук. Він хоч і за посадою вищий, але виконує роль весільного генерала.

Відео розпочинається з монологу Олександра Корнійчука. Він керує окремими депутатами, цікавиться, чи справно працює кнопка для голосування в Олексія Муляренка. Каже, що це додатковий голос. Можливо, жартує, оскільки голова облдержадміністрації не має права голосу, бо не є депутатом облради.

-  Ми так, ви говорите, що похорон, і ми рухаємося швидше, - розказує, як вести сесію облради, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук голові облради Миколі Драганчуку.

Після цього пан Драганчук дістає з внутрішньої кишені піджака «долю» й звертається до Олексія Муляренка:

-  ШЕФ, можна, передачка!

-  Ага, дякую, - відповідає Муляренко й ховає передачу в кишеню штанів

 

Депутати облради, які бачили це відео перед його публікацією, переконані, що голова облради передав «долю» за правильне голосування по бурштинових питаннях, які, нагадаємо, зчинили цілу бучу на останній сесії Рівненської облради.

Потім Микола Драганчук та Олексій Муляренко почали говорити про певний захід, який, як стає зрозуміло зі слів голови ОДА, він організовував і на якому пан Драганчук був відсутній. Можливо, мова велася про святкування дня народження Олексія Муляренка, яке теж пройшло зі скандалом.

Після цього Олександр Корнійчук поцікавився в Миколи Драганчука, чи дасть «Батьківщина» голоси, щоб зняти з посади голову економічної комісії Михайла Кириллова:

- Ви були на фракції в себе?

- Скандал був на фракції. Черній та Сухляк заступилися за Шарманського й Кириллова і так наїхали на Кучерука, що він ………… (погано чути) напише заяву………. (погано чути) ….а мало ж бути консолідоване рішення, - відповів Микола Драганчук.

- Алла проти, Алла проти була? - ще раз запитав Олександр Корнійчук.

-  Так, - відповів Драганчук.

Тут слово взяв Олексій Муляренко:

- Я не розумію, вона що, не хоче бути директором інституту? (Мова про Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.)

Кількість переглядів: 6295