Докерувався... На Рівненщині судитимуть керівника підприємства
18.01, 17:02

На Рівненщині судитимуть керівника підприємства, який розтратив понад 700 тис грн під час проведення робіт за бюджетні кошти

Прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора підприємства, який підозрюється у заволодінні бюджетними коштами, що були виділені на реконструкцію житлових об’єктів та благоустрій в одному із районних центрів області.
Зібраними під час досудового розслідування доказами встановлено, що під час виконання замовних місцевою радою робіт з капітального ремонту покрівель десятка житлових будинків та укладання тротуарів керівник підприємства підробив офіційні документи, внісши до них неправдиві відомості щодо вартості виконаних будівельно-монтажних робіт, поставленого товару та розміру оподаткування господарських операцій.
Внаслідок таких дій фактично вчинено заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великому розмірі, а саме – понад 700 тис грн.
Дії директора кваліфіковано слідчим поліції за погодженням із процесуальним прокурором за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому у особливо великому розмірі), ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинних шляхом), та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).
За результатами розгляду клопотання органу досудового розслідування, погодженого із прокуратурою Рівненської області, суд виніс ухвалу про арешт усього майна підозрюваного з метою відшкодування шкоди, завданої кримінальними правопорушеннями.
Тепер долю обвинуваченого вирішить суд.
За вчинення вказаних кримінальних правопорушень Закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Рівненської області
 

Кількість переглядів: 1695