Депутати облради покривають завищені тарифи на воду в Рівному
25.05, 13:36

Депутати Рівненської обласної ради під головуванням голови комунальної комісії Віталія Бойка вважають, що тарифи на водопостачання та водовідведення у Рівному невисокі й що не варто дослухатися до думки колег з міської ради, які звернулися до обласних обранців з проханням провести незалежний аудит «Рівнеоблводоканалу".

 На останній комунальній комісії облради розглядали звернення Рівненської міської ради в якому міські обранці зверталися до обласних з проханням провести незалежний аудит «Рівнеоблводоканалу». Депутати Рівнеради вважають, що тарифи у Рівному необґрунтовано завищені, відтак підприємство потребує перевірки.

 

 

- Враховуючи що Рівненська обласна рада є засновником РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал", просимо провести незалежний аудит цього комунального підприємства з метою встановлення обґрунтованості тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення для жителів міста Рівного, - йдеться у зверненні.

З числа депутатів облради, перевірку підтримали лиш два обранці, Михайло Кириллов та Юрій Шарманський, решта ж, в тому числі депутати від ВО Батьківщина та Блоку Петра Порошенка проголосувала проти проведення аудиту. 

- Депутати покривають керівника Рівнеоблводоканалу Андрія Карауша, який перед своїм повторним обранням на посаду обіцяв, що тариф не підніматимуть, але тільки став директором, так тариф відразу ж поліз угору. Але це ситуацію не рятує, і підприємство й далі по вуха в боргах, є близько 15 млн. грн. податкового боргу, а ще 12 млн. грн. боргує «Рівнеазоту».  У мене питання, куди зникають гроші й чим займається керівник підприємства? У мене таке враження, що це змова з метою грабунку рівнян, інакше б чого боятися перевірки підприємства, - заявив Михайло Кириллов.

 

 Фото: "Рівне вечірнє".

 

 

Кількість переглядів: 744