Чому суд пошкодував злочинця
14.09, 09:37

У липні цього року біля Хрінницького водосховища поліцейські затримали двадцятичотирирічного волинянина. у своєму рюкзаку він мав пістолет марки «Zoraki». виявилося, що вн виявився нестандартною вогнепальною зброєю і для проведення пострілів придатний, оскільки перероблений саморобним способом зі стартового пістолета «Zoraki Mod 914S». 

Тому чоловіку інкримінували незаконне зберігання зброї. Молодик пояснив, що за тисячу гривень придбав пістолет без передбаченого законом дозволу ще два роки тому. У липні цього року приїхав із ним на відпочинок у Хрінники. Мовляв, будучи молодим і необізнаним з правилами реєстрації зброї, не надав цьому значення. А пістолет ніде не використовував, а носив його без набоїв з метою самозахисту.

Нещодавно відбувся суд. Враховуючи, що підсудний щиро розкаявся, те, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності, активно сприяла досудовому розслідуванню, на вихованні має малолітню дитину та з постійного місця роботи характеризується виключно позитивно, суд виніс вирок — штраф у розмірі 850 гривень.

Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненщини.

Кількість переглядів: 394