Чоловік, який забив до смерті вагітну жінку, почув вирок
13.10, 15:00

Трагедія сталася у червні цього року у селі Томашгород Рокитнівського району. Того дня 32-річна місцева жителька пішла в гості до свого односельчанина. Її співмешканець занепокоївся і почав шукати жінку.

У поліції тоді повідомили, що незважаючи на свій стан, жінка розпивала спиртні напої. 35-річний цивільний чоловік, із яким та проживала шість років, довідавшись, де знаходиться жінка, вирушив за нею. Однак застав її сонну після застілля. Намагаючись забрати, завдав їй декілька ударів рукою по голові. По дорозі додому сварка продовжилася, а співмешканець додав іще стусанів. Прокинувшись вранці, чоловік побачив жінку непритомну з гематомами на обличчі та викликав «швидку».

Медики намагалися врятувати її життя, проводили реанімаційні заходи. Втім, травми виявилися надто важкими.

За результатами судово-медичної експертизи, вона померла внаслідок мозкової коми, забою-компресії головного мозку, травматичного внутрішньочерепного крововиливу.

На судових засіданнях мати померлої просила не ув`язнювати обвинуваченого у смерті її дочки. Мовляв, він спиртними напоями не зловживав, постійно контролював жінку, щоб вона нікуди не ходила. Опікувався нею, любив її та дитину яка мала народитися.
Однак, Сарненський районний суд вирішив інакше.

Чоловка визнали винним у нанесенні ТТУ, що спричинили смерть потерпілої та призначили покарання - 7 років за ґратами.

Кількість переглядів: 723