Діти Рівненщини напишуть листи міліціонеру
13.09, 11:35

Управлінням КМСД МВС України упродовж вересня 2013 року на території усієї України організовано проведення профілактично-просвітницького творчого заходу для дітей «Лист міліціонеру», який проводиться серед учнів 3-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
За умовами акції учні 3-5 класів упродовж вересня цього року можуть написати свої листи співробітникам міліції. Важливо, щоб творчий лист виражав власні погляди і роздуми дитини. Наприклад, побажання, поради, відгуки або ж власні погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер, а також у яких випадках він може прийти на допомогу.
Об’єм листа не повинен перевищувати одну сторінку, а наприкінці позначатися короткі відомості про автора: його прізвище, ім`я, вік, клас та повне найменування навчального закладу.
Роботи слід направляти на електронну адресу підрозділу — ditypolice@mvs.gov.ua
Кращі роботи будуть надруковані у відомчому ілюстрованому друкованому виданні „Іменем Закону” і відомчому сайті МВС України.
Переможці конкурсу отримають цінні призи: за І-ше місце – планшетний комп’ютер, за ІІ-ге місце – мобільний телефон, за ІІІ-тє місце – радіокерований поліцейський автомобіль.
Варто зазначити, що дітей, чиї роботи будуть визнані найцікавішими, запросять до МВС для нагородження з нагоди 22-річниці святкування Дня української міліції — 20 грудня цього року.

СКМСД УМВС України
в Рівненській області

 

 

Кількість переглядів: 655