Рівненські підприємці отримають підтримку та змогу інтегруватись у європейське ділове середовище
12.06, 14:31

Днями відбулася прес-конференція учасників транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» з нагоди початку його реалізації

Днями відбулася прес-конференція учасників транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» з нагоди початку його реалізації.
Проект, партнерами якого є Виконавчий комітет Рівненської міської ради та Уряд міста Люблін (Республіка Польща), реалізовуватиметься протягом двох років  (травень 2013 – квітень 2015).
Метою проекту є підвищення конкурентоспроможності представників бізнесу міст Рівного та Любліна шляхом забезпечення міжсекторної співпраці між представниками малого та середнього підприємництва, органами самоврядування та інституціями підтримки бізнесу обох міст, а також створення умов для розвитку транскордонних контактів між організаціями бізнесу та влади. 
У рамках проекту буде проведено низку спільних тематичних виставок, форумів, торгових ярмарків, навчальних і мовних курсів як в Любліні, так і в Рівному. Можливість долучитися до цих заходів дозволить учасникам проекту ознайомитись з європейською практикою ведення бізнесу та знайти нових ділових партнерів. 
Як зазначив керівник проекту Сергій Процик, успішна реалізація цього проекту є важливим етапом в житті нашого міста, адже Рівне отримало грант Європейського Союзу та має чудову нагоду стати частиною європейського ділового середовища, тим паче, що ключовий фінансовий ресурс забезпечує Європейський Союз. Окрім цього, проект виведе на якісно новий рівень партнерські стосунки Рівного та Любліна, що в свою чергу сприятиме підвищенню ділової активності підприємців обох міст.
У рамках проекту буде створено Центр сприяння бізнесу, діяльність якого спрямована на інформаційно-консультативні, навчальні та промоційні заходи («Дні дозвільних установ», «Школа бізнесу»). Центр буде місцем, де кожен, хто займається власним бізнесом або має намір розпочати власну справу, отримає від команди проекту комплексну допомогу в цьому.
Директор Центру сприяння бізнесу В’ячеслав Бережнюк вважає, що висококваліфікована команда проекту, спираючись на власний досвід та практики польських партнерів,  надаватиме всю необхідну підтримку для забезпечення конкурентоспроможності підприємців Рівного та сусідів з Польщі.

Кількість переглядів: 4863