Хахльов попросив відчепитися від Хомка
10.01, 10:47

Тему реконструкції рівненського стадіону «Авангард» обговорювало керівництво «Вереса» з вболівальниками на зустрічі напередодні Нового року. Президент Народного клубу Олексій Хахльов повідомив, що наразі пройдено всі етапи експертизи проекту реконструкції, проте залишається єдиний момент, який не може пройти проектант – це відсутність 700 паркувальних місць. І це питання, за його словами, зупинило процес. Цим питанням, каже він, займаються голова Рівненської ОДА, міський голова, нардепи, - пише charivne.info

Водночас Хахльов заступився за міського голову Рівного Володимира Хомка.

- У мене є таке прохання – відчепіться від Хомка. Коли в нього полетить перший помідор, я буду стояти поряд із ним. Я вам скажу відверто – це людина, яка живе у форматі стадіону. З цим встає і з цим лягає… - зазначив Хахльов.

- Це людина, яка на сьогодні рухає процес. Не в його функціоналі давати дозволи й проводити експертизи. Те, що питання затягнулося і те, що у нас із ним був конфлікт – так, таке було. Ми емоційно через різну лексику та риторику вийшли на ту позицію, що стадіон місту потрібен і він за це береться. Тому давайте йому не вставляти палки у колеса, - додав він. 

Кількість переглядів: 735