Муляренка покидають підлеглі
09.09, 21:36

Голову Рівненської ОДА Олексія Муляренка покидають підлеглі. Нещодавно він звільнив того, кого вважали його «правою рукою» – Юрія Приварського. Важливо, що Муляренко та Приварський довгий час непогано ладили, аж тут Голова РОДА вирішив звільнити свого першого заступника.

Формулювання, з яким звільнили Приварського, звучало так:

«Звільнити Приварського Юрія Юрійовича з посади першого заступника голови облдержадміністрації за порушення Присяги державного службовця».

Мовою чиновників це «Порушення Присяги державного службовця» – це майже, як розстріл.

Ну, а вчора Олексій Віталійович звільнив ще одну людину зі свого близького оточення. Давнього і (як виглядало) вірного піарника – Сергія Мініча. Відомо, що останній сам написав заяву на звільнення.

Формально Сергій у штаті РОДА не числився, але, фактично, курував усіма PR-процесами. Що пішло не так – можна лише здогадуватися, але у п’ятницю, ближче до вечора, Олексій Муляренко особисто повідомив на своїй сторінці у ФБ таке:

"ДО ВІДОМА. Відсьогодні робити будь-які заяви чи давати коментарі від імені облдержадміністрації чи мого імені як голови ОДА, уповноважена лише прес-служба облдержадміністрації.Сергій Мініч більше не радник голови Рівненської ОДА".

Не можна сказати, що таке формулювання є аж надто жорстким, але, за великим рахунком, можна було просто по-тихому звільнити свого радника і нікому нічого публічно не оголошувати.

Джерело: "Радіо Трек"

Кількість переглядів: 1415