Все для себе: Кучерук розпочав відкриту війну за онкодиспансер
25.05, 23:03

Представник партії "Батьківщина" Микола Кучерук продовжує лобіювати свою людину на посаду головного лікаря онкодиспансеру. 

Сьогодні на засіданні будівельної  комісії, яку очолює пан Кучерук, чи не найбільше уваги приділи саме цьому питанню. На посаду керівника медзакладу він лобіює свого однопартійця Олександра Ткача. Діючому ж лікарю Григорію Максим`яку Микола Кучерук закидає побори в онкодиспансері, посилаючись на результат одного із досліджень. Є в нього претензії і до недобудованого корпусу медзакладу, на що Григорій Максим`як відповів, що це більше компетенція обласного департаменту будівництва. 

Після тривалої дискусії в розмову втрутився депутат від партії "Конкретні справи" Богдан Файфура. Він заявив, що Микола Кучерук перетворив засідання комісії на балаган, і намагається вирішити свої питання. Після цього Богдан Файфура покинув засідання комісії.   

І вже в дверях Богдан Файфура додав, що на наступному засіданні будівельної комісії буде піднімати питання про зняття Миколи Кучерука з посади голови.

Джерело: "Рівне вечірнє"

Кількість переглядів: 1790