Стало відомо, хто дав рівненським депутатам “Батьківщини” вказівку голосувати наперекір позиції Тимошенко
29.12, 10:44

23 грудня на сесії Рівненської обласної ради депутати розглядали питання про надання окремим підприємствам спеціальних дозволів на користування надрами трьох бурштиноносних ділянок, - пише informator.news

35 депутатів проголосували за те, щоб надати погодження ТзОВ “Санкамян” отримати спеціальний дозвіл на видобуток бурштину на Томашгородському родовищі, що у Сарненському та Рокитнівському районах, неподалік Клесова.

Шість депутатів, які не проголосували за “бурштинове питання” відразу, пізніше попросили долучити їхні голоси.

Один з депутатів обласної ради Рівненщини від фракції “Батьківщини” Владислав Сухляк повідомив, що перед відповідною сесією лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко та політрада “Батьківщини” направила до регіональних членів партії звернення, у якому наказала членам фракції не голосувати за питання про надання спеціальних дозволів.

 

1
Владислав Сухляк у Рівненській облраді Фото – “здолбунів”

 

“Фракцію “Батьківщини” в обласній раді було офіційно повідомлено з Києва політичною радою, чітко вказувалося не голосувати про надання дозволу на видобуток бурштину”, – сказав уповноважений представник партії Владислав Сухляк у коментарі виданню “Здолбунів”.

Проте, за інформацією джерела у фракції “Батьківщини” в обласній раді, голова фракції політичної сили Микола Кучерук запропонував своїм колегам кошти в обмін на голоси “за”.

У цьому його переконав народний депутат партії “Батьківщина” Сергій Євтушок, який вирішив піти наперекір рішенню очільниці парламентської фракції політсили. Депутат Євтушок відомий участю у корупційних схемах ВО “Батьківщина” з одержання тіньового прибутку коштом видобутку бурштину на Рівненщині.

У результаті 14 з 16 депутатів обласної ради від партії Юлії Тимошенко проголосували за виділення земельної ділянки зазначеній фірмі. Спершу не голосували, але потім подавали письмові заяви з проханням додати їх голоси «за» троє депутатів від “Батьківщини” – Павло Кравчук, Валентин Королюк та Олександр Ткач.

Нагадаємо, раніше голову Рівненської обласної ради Миколу Драганчука, його заступника Олександра Корнійчука та голову ОДА Олексія Муляренка зняли на відео під час передачі хабара за розподіл голосів на сесії обласної ради.

На оприлюдненому у місцевих ЗМІ відео зафіксовано, як представник партії “Батьківщина” Микола Драганчук передав члену “Блоку Порошенка” Олексію Муляренку кошти. Голова облради назвав Олексія Муляренка “шефом” і передав останньому хабар.

Кількість переглядів: 810