Водоканал тепер обслуговує по-новому (+ФОТО)
10.06, 07:30

 З 8-го червня 2015 року жителі міста, користувачі послуг "Рівнеоблводоканалу" будуть обслуговуватись по-новому. Розпочало свою роботу «Єдине вікно» обслуговування абонентів підприємства. Тепер звернутись за консультацією та роз’ясненням, отримати технічні умови, погодити проект на будівництво мереж водопостачання та водовідведення, оформити приєднання до мереж, укласти договір на надання послуг з водопостачання та водовідведення, подати заяву та отримати відповідь на всі запитання, що стосуються діяльності водоканалу можна в одному місці – «Єдиному вікні».


Директор підприємства Андрій Карауш зазначив: «Моя головна мета – створення комплексного обслуговування для надання якісних , максимально комфортних послуг абонентам. Дане «Єдине вікно» зроблено для зручності абонентів та клієнтів «Рівнеоблводоканал». На нашому підприємстві всі процедури регламентовані та мають чіткі часові межі. Кожен споживач буде знати, що звернувшись на підприємство з відповідним питанням чи проблемою – отримає відповідь в чітко встановлений термін, реалізовуючи принцип «заявка-виконання» і ніяк по-іншому. В «Єдиному вікні» створено всі умови для обслуговування абонентів, закуплено нову комп’ютерну та оргтехніку. Пропонуємо споживачам скористатись новим видом обслуговування від підприємства, а також подавати пропозиції та зауваження щодо вдосконалення роботи водоканалу зі споживачами за телефоном гарячої лінії 400-200, або e-mail:info@vodarivne.com, vodarivne.com@gmail.com
«Єдине Вікно» працює: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 17:00,обідня перерва з 12:00 до 13:00, за адресою: м.Рівне, вул. С.Бандери 2.

Джерело: офіційний сайт водоканалу

Кількість переглядів: 1667