Рівняни зможуть платити за воду вдома - контролерів "озброять" терміналами
30.01, 09:07

"Рівнеоблводоканал" спільно з одним із банків впровадили зручну форму розрахунку за послуги водопостачання та водовідведення за договором еквайрингу.

Як коментує директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш, найчастіше люди не знаходять часу на похід в банк чи ощадкасу, тим паче в сучасних умовах, коли всі кудись поспішають і не хочуть вистоювати в довгих чергах, забувають про терміни оплати. Тому питання про те, де оплатити послуги водопостачання та водовідведення, стає все більш актуальним.

«При цьому оплата без допомоги касира значно скорочує час на цю операцію. Така інновація не тільки сприятиме зменшенню черг у відділеннях банку, абонентському відділі Рівнеоблводоканалу, а й дасть можливість абонентам сплатити за спожиту воду в зручний час і в зручному місці, при цьому не сплачуючи додаткову комісію банку за проведення платежу.» – зазначив Андрій Карауш.


Процедура оплати дуже проста, триває лічені хвилини. Відтепер контролери підприємства матимуть при собі мобільні термінали, за допомогою яких споживачі зможуть здійснити електронний платіж. Для цього потрібно вставити платіжну картку Visa або MasterCard, ввести індивідуальний код та необхідну суму за спожиту воду. 

Джерело: офіційний сайт «Рівнеоблводоканалу»

Кількість переглядів: 911