Водоканал хоче контролювати усі свердловини
10.11, 11:36

Актуальними на підприємстві були й залишаються питання збільшення енергоефективності та зменшення втрат води. Директор водоканалу Андрій Карауш, зауважує, що передбачені інвестиційною програмою підприємства на 2014 рік кошти спрямували на закупівлю та встановлення високоточних приладів обліку води на першому підйомі.

Лічильники поступово встановлюються на діючих свердловинах , яких у підприємства  налічується  близько сімдесяти. Як зазначає Руслан Михальченко, головний метролог Рівневодоканалу, принципово важливо сьогодні керувати та контролювати процес підйому води на свердловинах, обліковувати її витрати  саме дистанційно. Нове обладнання дозволяє оперативно реагувати на збої у роботі системи, відтак  швидко і вчасно ліквідовувати несправності.
   Аби  досягнути стовідсоткового обліку води на першому підйомі,  частина свердловин вже обладнана сучасними лічильниками, і  обладнання, яке  позитивно себе зарекомендувало, невдовзі має з`явитися на усіх таких об`єктах. А це ще близько сорока нових  приладів обліку води.

Інформує  інформаційний відділ підприємства

Кількість переглядів: 1359