Як водоканал вирішив проблему із водою на "Північному"? (+ФОТО)
01.10, 08:45

Впродовж останніх півроку мешканці вулиць Коновальця та Шухевича нерідко залишалися без води. Причиною аварійних відключень був стальний трубопровід, який за тривалий період експлуатації зносився і прогнив.

 У водоканалі прийняли рішення провести заміну зношеної ділянки водогону. Як розповів начальник служби водопровідних мереж Віталій Ткачук, підготовчі роботи велися з 22 вересня протягом тижня і реконструкція трубопроводу наразі завершена. Ще вчора зранку до роботи приступили три аварійних бригади та техніка – екскаватор, два крани, мотопомпа, зварювальні апарати. На час виконання робіт підвезення питної води споживачам здійснювали дві спеціалізовані машини. За планом робота проводиться в два етапи: на куті вулиць Шухевича – Коновальця на трубопроводі замінять дві засувки діаметром 400 мм та 250 мм, а на вул. Коновальця, 3 аварійну ділянку трубопроводу замінять стальною 9-метровою трубою d 400 мм з проміжною засувкою d 400 мм.


Директор водоканалу Андрій Карауш відмічає, що виконання таких робіт дозволить в подальшому ремонтувати трубопровід без відключення водопостачання. Однак, якісне й оперативне виконання ремонтних робіт та забезпечення послуг можливі лише при злагоджених діях та за умови матеріального забезпечення. Так, для виконання робіт з реконструкції трубопроводу на вул. Коновальця підприємство на матеріали витратило більше 100 тис. грн. власних коштів. Безперечно, за умови вчасного та повного розрахунку споживачів за отримані послуги Рівнеоблводоканал зможе проводити роботи капітального характеру, що й зробить водопостачання більш надійним.

Джерело: "Рівнеоблводоканал"

 

Кількість переглядів: 1832