Ідеального чоловіка не існує?
27.12, 16:23

 

Співробітники компанії «Remington» з Британії нещодавно оприлюднили результати свого опитування серед 2-ох тис. представниць слабкої статі. Ґрунтуючись на отриманих результатах, дослідники стверджують, що для більшості жінок ідеального чоловіка не існує. Про це повідомляє видання The Telegraph.

В рамках опитування, майже 75% жінок сказали, що просто не вірять в існування ідеального чоловіка. Провівши аналіз відповідей всіх учасниць дослідження, вчені змогли визначити, що саме дратує жінок в чоловіках?

Виявляється, найбільшим недоліком чоловіків є невміння налагодити контакт з сім’єю, а також з друзями жінки.

Велика кількість претензій стосуються гігієни: за словами більшості жінок, чоловіки часто чистять зуби зубною щіткою своєї партнерки, а також бруднять в туалеті.

Потрапили в список основних недоліків і недотримання правил етикету, недоглянута щетина, розкидання брудної білизни, відрижка.

Далі розташувалася залежність від комп’ютера, яка, за словами дослідників, набуває все більшого поширення серед представників сильної статі. Вже після цього йдуть низькі заробітки – майже 40% жінок заявили, що при бажанні їхні чоловіки могли б заробляти набагато більш грошей, ніж на даний момент.

Крім того, в рамках цього опитування жінок попросили назвати і всі ті якості, за які вони люблять і цінують своїх партнерів. Так, на першому місці опинився хороший характер. Після цього йде почуття гумору, а також зовнішня привабливість. Вчені сходяться на думці, що повною мірою цим трьом вимогам не відповідає жоден чоловік на планеті.

Кількість переглядів: 1787