Шуфрич vs. Тігіпко в кандидати в президенти від регіоналів
20.03, 15:03

З’їзд Партії регіонів, на якому планується визначитися з кандидатом від партії в президенти, перенесли з 22 на 29 березня

Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов, передає УНІАН, інформує espreso.tv

«Перенесли. Тому що дуже серйозно готується з`їзд партії», - сказав він.

Насправді ж, головна інтрига полягає в війні між медведчуківцями (лідер Шуфрич) та газовиками (Тигипко). Слід зазначити, що Ахметов зайняв вичікувальну позицію і наразі не готовий віддати перевагу комусь із кандидатів. Зараз всі партійні осередки в областях об"їжджають емісари головних кандидатів в лідери партії і пропонують золоті гори. 

Щодо того, як будуть далі розвиватися події, то тут є два сценарії (продовження військових дій на південному сході залишимо за дужками). Перший - перемагає Тигипко. Шуфрич безумовно залишиться в партії  і на наступних парламентських виборах спробує провести через партію регіонів максимальну кількість прихильників Медведчука. окрім того, вже зараз можна не сумніватися, що за будь-яки обставин після з"їзду Михайло Добкін придумає, як йому вийти з партії і розпочне будівництво свого політичного проекту (нагадаємо, що Добкін орієнтується саме на Медведчука). Якщо ж переможе Шуфрич, то квота Шуфрича-Медведчука на парламентських виборах максимально зросте, а Добкін так само піде своєю політичною колоною.  

Нагадаємо, спочатку з’їзд планувався на 1 березня. Потім називалася дата 15 березня, за день до референдуму в Криму. Пізніше стало відомо, що нова дата проведення з`їзду - 22 березня.

 

Кількість переглядів: 1233