Олександр Храпаченко загинув останнім на останній барикаді
25.02, 19:40

У неділю, у Рівному провели в останню путь трьох українських героїв. Серед них 26-річний житель Рівного, активіст, Олександр Храпаченко. Коли не стає людини, яку ти знав, яка наповнювала твоє життя емоціями і енергією, починається розпач і хочеться опустити руки. Однак, коли дізнаєшся про останні хвилини, героїчні хвилини життя свого товариша, відчуваєш гордість, гордість за те, що твій друг - український Герой, Герой Майдану, Герой українського повстання, Герой "Небесної сотні".

Щодня ми дізнаємося про героїзм людей, які загинули на барикадах. Так само хочеться знати, яким був наш друг, активіст і протестувальник з Рівного Олександр Храпаченко. Якими були його останні слова, мрії, сподівання і думки. Так сьогодні в ефірі "Громадське ТБ", Володимир Пастушок (член сотні «Волинська Січ») розповів, що Олександр Храпаченко із Рівного був його однодумцем і також представником цієї сотні. Він розповів, про події на барикадах: «Ми знали що стріляють бойовими патронами і ми все рівно йшли вперед. Нам потрібно було дійти до останньої барикади, щоб завтра туди прийшли люди. Це вже було закладено у кожного з нас. Ми йдемо вперед, а в нашу сторону носять вбитих і поранених, і все-таки ми йдем вперед. Наша сотня дійшла до останньої барикади на Інститутській. Закріпилася. Там загинув наш останній бойовий побратим, наш товариш, Сашко Храпаченко. Сашко загинув в 11 годин, він був останнім. В нас в сотні 6 вбитих і 10 поранених. Сашка вбили на останній барикаді. Стріляли зверху з готелю «України». Навіть, коли ми піднімали його і хотіли віднести, одного з нас поранили»,- розповів Володимир Пастушок. Нагадаємо, Сашко Храпаченко помер від снайперської кулі. Він загинув миттєво.

Ми й надалі шукатимемо інформацію, щоб земляки загиблих Героїв знали більше інформації про їх подвиг і героїзм, проявлену сміливість і мужність. Нагадаємо, разом з Олександром Храпаченко у столиці загинули рівняни Валерій Опанасюк та Георгій Арутюнян.

Кількість переглядів: 5134