Сорока відкрив спортзалу в Зарічному
01.01, 12:53

РІВНЕНЩИНА - Це, без перебільшення, неперевершена подія як для Зарічненського району, так і для Рівненської області.

Аналогів цьому спортзалу в області немає. Такого яскравого шоу-відкриття, у якому було задіяно одночасно понад 100 дітей, зарічненці до цього ще не проводили. І, зрештою, проект нової Зарічненської школи, відповідно до якого в 1992 році був закладений фундамент під майбутню споруду, реалізований – такого проекту навчального закладу в області також немає. Рекордом є і строки, в які вклалися будівельники “Рівнеагроспецмонтаж”. Три місяці часу для них знадобилося, щоб звести найсучасніший на даний час в області спортивний комплекс, інформує  Благодіний фонд Миколи Сороки.

Сама атмосфера офіційного відкриття спорткомплексу нині вже Зарічненської гімназії ніби уособлювала захоплення від можливості здійснення неможливого. Урочисте перерізання стрічки першими особами області і району стало символом у щось нове, хороше, сучасне і, водночас, випереджаюче час. Так воно і є. Церемонію відкриття розпочав вітальними словами голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вітали зарічненців з такою нерядовою, радісною подією народний депутат України Микола Сорока, заступник голови облради Михайло Кривко, голова райдержадміністрації Надія Федюшко, голова райради Олександр Доронін. Звучали слова подяки будівельникам, слова радості й найкращих побажань дітям, які будуть тут займатися. Головне – вдихнути в спортзал зміст, наповнити його спортивним життям. Що можна сказати, коли цієї події очікували 20 років – і вона збулася. До найтепліших слів додалися подарунки від обласних керівників, від народного депутата, від районної влади: велотренажери (3), бігова доріжка (1), універсальні тренажери (2), електронне табло, мультимедійна установка, музична звукова апаратура, м’ячі, клас англійської мови.

Загалом, увесь новозбудований комплекс складається із великої спортивної зали розміром 27 м на 36 м, європейського зразка, що дозволяє проводити всі ігрові види спорту: волейбол, гандбол, баскетбол, мініфутбол; гімнастичної зали зі всіма нормативними вимогами, включаючи дзеркальну стіну; душових, роздягалок, санвузлів; а також актової зали з усім сучасним оснащенням; окремої котельні.

Це великий сучасний дозвіллєвий центр здоров’я і духовного розвитку. Нехай життя в ньому кипить, – зазначила голова РДА. 

Кількість переглядів: 957